NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT. B I T

Ostróda
Oferta opublikowana26.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stefana Czarnieckiego 69, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: nauka uczniów praktycznej nauki jazdy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zgodnie z art. 30 ust. 3 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela (t.jedn. Dz. U. z 2017r. poz. 1189) Wynagrodzenie w zalezności od stopnia awansu zawodowego. Plus dodatki: motywacyjny, stażowy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kwalifikacje okreslone w par. 3 rozporzadzenia MEN z 1.08.2027r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli lub świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczać lub tytuł mistrza w zawodzie, którego będzie nauczać, oraz przygotowanie pedagogiczne. Istnieje możliwość uzupełnienia przygotowania pedagogicznego w trakcie roku szkolnego.

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie

Adres: Stefana Czarnieckiego 69, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv