Monter konstrukcji stalowych

Zielona Góra
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy osób na stanowisko monter konstrukcji stalowych.

Ilość wakatów: 10-24

Lokalizacja: Żary | Wrocław/Warszawa | Zielona Góra

Zadania czekające na Ciebie to:

Prace konserwacyjne przy kotle (wymiana poszycia, prace przy izolacji);

Obróbka metalu (przygotowywanie konstrukcji stalowych do spawania, szlifowanie krawędzi, etc.);

Montaż konstrukcji.

Warunek konieczny:

Uprawnienia energetyczne (możliwość wyrobienia);

Gotowość do pracy w delegacjach.

Zapewnimy Ci:

Legalne zatrudnienie (umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 msc.);

Projekty realizowane na terenie całego kraju;

Stabilność zatrudnienia;

Pomoc w organizacji zakwaterowania;

Odzież roboczą.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj teraz jeśli:

Posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku montera / ślusarza,

Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę.