Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KOPERNIKA 14A, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: montaż klimatyzacji (domy, mieszkania, obiekty użyteczności publicznej, przedsiębiorstwa) , przeglądy klimatyzacji, praca w zespole minimum 2 osobowym, dbanie o powierzone materiały, urządzenia, narzędzia i samochód, rzestrzeganie bhp

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania : mile widziane doświadczenie w montażu klimatyzacji.znajomość zagadnień związanych z elektryką, hydrauliką, dziedzinami pokrewnymi, doświadczenie przy pracach instalacyjnych, uczciwość, zaangażowanie w powieżone obowiązki. Pracodawca oferuje : atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania. sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem w firmie oraz zdobytym doświadczenie, widocznymi efektami pracy, samodzielnością. ubezpieczenie grupowe, premia za prace w nadgodzinach, dodatkowa premia za prace w soboty (praca w soboty nieobowiązkowa), dodatkowa premia uznaniowa, premie świąteczne, przyuczenie do obowiązków, wprowadzenie, pomoc w zdobyciu doświadczenia, umowa o pracę lub inny preferowany sposób rozliczenia np. B2B. stabilne miejsce pracy przez cały rok (sezonowość nie występuje), dzież robocza, obuwie ochronne, praca w godzinach 7:00-16:00 (pn. - pt.), możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty, zdobycie uprawnień oraz udział w szkoleniach (SEP, f-gazy, autoryzacyjne, inne) Kontakt tel: Rudziński Bartłomiej - 608 452 170

Pracodawca

Nazwa: AGDOS B. RUDZIŃSKI, M. RUDZIŃSKI SPÓŁKA JAWNA

Adres: KOPERNIKA 14A, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv