MŁODSZY ASYSTENT RODZINY

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Opolska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Zakres wykonywanych zadań zgodnie z art. 15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępcznej (Dz. U. 2024 poz. 177)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + wysługa umowa na czas nieobecności zastępowanego pracownika

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: wykształcenie zgodnie z art.12 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U.2024 poz. 177)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: osoba chętna do pracy: - nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; - wypełnia obowiązek alimentacyjny- w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego; - nie byłą skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Pracodawca

Nazwa: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JASTRZĘBIU- ZDROJU

Adres: Opolska 9, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. lub osobisty z pracodawcą