MAGAZYNIER w Sklepie Internetowym

Zielona Góra
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma na rynku E-COMMERCE w branży urządzeń dla biznesu poszukuje uczciwej osoby do działu logistycznego na stanowisku MAGAZYNIER. W ramach tworzonego stanowiska zatrudnienia oferujemy ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, brak monotonii oraz możliwość rozwoju zawodowego. Do atutów tego stanowiska należeć będą elastyczne godziny pracy, oficjalna forma zatrudnienia oraz praca od poniedziałku do piątku.

OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie paczek do wysyłki
- przyjmowanie dostaw
- przewóz towarów busem na terenie Zielonej Góry
- obsługa systemu komputerowego do wysyłek paczek
- obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kategorii B
- niekaralność
- umiejętność obsługi komputera

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem.