LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO (PRACA W CENTRUM SZKOLENIA WOJSK OBRONY TERYTORIALNEJ W TORUNIU)

Toruń
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - organizacja i prowadzenie zajęć z j. angielskiego ogólnego i zawodowego w przydzielonej grupie, koordynacja szkoleń grupy, przygotowywanie ocen słuchaczy, opracowywanie materiałów kursowych i egzaminacyjnych, tłumaczenia. Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej - kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 955 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4.955,00 pln + 10% premii indywidualnej + dodatek za wysługę lat Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej . Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony Równoważny system czasu pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Uprawnienia: znajomość MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe filologia angielska, znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, PowerPoint), umiejętność publicznego przemawiania oraz swoboda w prowadzaniu zajęć z osobami dorosłymi, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.

Pracodawca

Nazwa: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ/Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu

Adres: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV proszę przesłać na adres Pracodawcy, ul. Soenkiewicza 37, 87-100 Toruń z dopiskiem na kopercie oferta pracy na stanowisko lektora języków obcych CSWOT zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami