LEKARZ WETERYNARII R101/0241-101/24

Włocławek
Oferta opublikowana30.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Lekarz weterynarii w Schronisku dla Zwierząt we Włocławku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 30.01.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Lekarz weterynarii

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjne

Uprawnienia: prawo jazdy B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, prawo wykonywania zawodu, prawo jazdy kat. B, 1/1 lub 1/2 etatu (wynagrodzenie 2900 + dodatek stażowy), godziny pracy do uzgodnienia

Pracodawca

Nazwa: SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Adres: PRZEMYSŁOWA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, dyplom ukończenia studiów wyższych, zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu, podanie o pracę