Oferta opublikowana07.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - przygotowywanie jedzenia na komunie, wesela, imprezy okolicznościowe - przygotowywanie jedzenia na poczet restauracji, w której jedzenie wydawane jest w formie szwedzkiego stołu (śniadania, obiady, kolacje) - zachowywanie czystości w miejscu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: kucharz, Praca w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Adres: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.