Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZWIĄZKOWA 10, 20-148 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: 1. Ewidencja dokumentów i operacji księgowych, w tym co najmniej: ewidencja dokumentów sprzedaży, ewidencja i kwalifikacja dokumentów kosztowych, ewidencja innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych m.in. księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, dokumentów płacowych i innych. Znajomość zasad gospodarki magazynowej i ewidencja operacji magazynowych, ewidencja i rozliczanie transakcji w walutach obcych. Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT i CIT), zastosowanie wiedzy podatkowej w praktyce oraz kwalifikacja operacji gospodarczych zgodnie z przepisami podatkowymi. Sporządzanie innych sprawozdań, w tym NBP, GUS, wnioski kredytowe, leasingowe itp., sporządzanie list płac i ZUS.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: praktyczne doświadczenie pozwalajace na wykonywanie ww. zadań -min. dwa lata na stanowisku o cechach samodzielnego księgowego (wymagany staż - lata: 2), dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, umiejętność samodzielnego prowadzenia KpiR i naliczania wynagrodzeń, mile widziane KH, bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce, biegła obsługa komputera, chęci do przyuczenia się do zawodu i do pracy

Pracodawca

Nazwa: BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE "ELITA" DANIEL WÓJTOWICZ

Adres: ZWIĄZKOWA 10, 20-148 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie