Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Józefowska 42B, 40-144 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Prowadzenie ewidencji księgowej. Prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości podmiotów gospodarczych. Dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych. Prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych oraz rozliczanie operacji finansowych. Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Sporządzanie listy płac oraz przygotowywanie przelewów bankowych wynagrodzeń. Rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych, np. delegacje, zaliczki itp. Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic. Wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz innych dokumentów rozliczeniowych. Obsługiwanie programu Płatnik w zakresie rozliczeń z ZUS. Sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, VAT oraz deklaracji ZUS. Prowadzenie ewidencji kasowej. Sporządzanie raportów finansowych. Przechowywanie dowodów księgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych. - Miejsce wykonywania pracy: Praca w biurze (ul. Józefowska 42B, 40-144 Katowice) oraz praca zdalna w miejscu zamieszkania. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-18:00 - do uzgodnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 możliwościa podpisania kolejnej umowy.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc na stanowisku księgowego / księgowej. Wymagana umiejętność obsługi programów księgowych.

Pracodawca

Nazwa: VAN GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Józefowska 42B, 40-144 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (11:00-16:00) (Tel. 692-949-999) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Józefowska 42B, 40-144 Katowice).