Oferta opublikowana16.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: GEN. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO 3A/7, 50-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - Samodzielne prowadzenie księgowości KPiR i Ryczałtu zgodnie z polskim prawem - Wdrożenie dokumentacji pierwotnej do systemu księgowego - Utrzymanie oprogramowania Optima, moduł KPiR - Przygotowywanie raportów i informacji analitycznych na życzenie klienta - Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych - Kontrola obiegu dokumentacji pierwotnej klienta - Indywidualna obsługa i udzielanie bieżących konsultacji klientom - Komunikacja ze specjalistami Urzędu Skarbowego Praca na czas określony: od 6 miesiecy z możliwością przedłużenia Godziny pracy 9:00 - 17:00 Kontakt z pracodawcą: Aplikuj Oferta pracy dostęna w sali E

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 117 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: księgowy

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wykształcenie wyższe, jęz. ukraiński C2 w mowie i piśmie Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowej, w tym co najmniej 1 rok w polskim biurze rachunkowym; praca z Optima. Dodatkowe wykształcenie zawodowe w dziedzinie rachunkowości w polskich instytucjach edukacyjnych; Znajomość polskich przepisów podatkowych Ustawy PIT;

Pracodawca

Nazwa: LEGAL.IN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: GEN. WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO 3A/7, 50-413 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv