Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Solny 16, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Księgowanie i dekretacja dokumentów księgowych, analiza i uzgadnianie kont rozrachunkowych, należności i zobowiązań ewidencja księgowa kosztów i rozliczanie praca w programie NEXO Rewizor. Miejsce pracy: pl. Solny 16, 50-062 Wrocław Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7.00-15.00 Zatrudnienie od 01.05.2024 Kontakt z pracodawcą: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wykształcenie pomaturalne, policealne staż pracy 5 lat

Pracodawca

Nazwa: Admi Spółka z o.o. Gastronomia

Adres: Solny 16, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.