KOSMETOLOG - STYLISTKA PAZNOKCI

Warszawa
Oferta opublikowana05.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: perfekcyjny manicure i pedicure hybrydowy, manicure tytanowy,(możliwość przyuczenia), umięjetność pracy z frezarką, wykonywanie zabiegow z zachowaniem wszystkich zasad higieny,wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej bedzie dod. atutem, ( możliwość przyuczenia), miła aparycja, otwartość na klienta, umiejetność nawiązywania relacji z klientami, bardzo dobra znajomość języka polskiego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.03.2024

Data zakończenia: 30.03.2026

Wymagania konieczne

Zawody: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, terminowość, budowanie lojalności i długotrwałych relacji biznesowych, Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową oraz manicure japoński

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: RW/GDM/4/2023 szukamy kandydatów- dokumenty projektowe Wymagane wykształcenie średnie, kosmetyka, stylizacja paznokci, umiejętność wykonywania manicure i pedicure, komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego. wymagane doświadczenie pracy w zespole oraz pielęgnowaniu relacji z klientami, uprawnienia: kursy, dyplomy, portfolio prac.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie - oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych. Dokumenty projektowe