Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator zmiany Lubliniec

Zakres obowiązków:
- nadzór oraz monitoring operacji, urządzeń i instalacji związanych z recyklingiem i uzdatnianiem szkła,
- zapewnienie ciągłość ruchu produkcyjnego wspólnie z członkami podległego zespołu,
- przeprowadzanie oraz analiza kontroli jakościowej i ilościowej produktów zgodnie z wymaganiami procesu,
- budowanie oraz motywowanie zespołu,
- reagowanie w momencie awarii oraz podejmowanie działań w celu ich eliminowania,
- wsparcie techników i elektryków w bieżących czynnościach,
- obsługa systemu informatycznego,
- dbanie o bezpieczeństwo pracowników.

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- chęć i umiejętność budowania zespołu,
- znajomość budowy maszyn i urządzeń,
- gotowość do pracy w systemie brygadowym (zmianowym) praca 5 dni w tygodniu w 7 dniowym systemie pracy.

Mile widziane:

- znajomość procesów technologicznych związanych z przetwórstwem materiałów,
- uprawnienia SEP poniżej 1kV,
- wykształcenie w obszarze elektryki, bądź pokrewne.
- znajomość języka angielskiego

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową,
- praca w systemie 4 brygadowym.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!

Wzór klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LeasingTeam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej 7, do celów związanych z procesem aktualnych i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych pozostałym spółkom Grupy Kapitałowej LeasingTeam oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Informujemy, że pełne dane w zakresie realizacji obowiązku informacyjnego RODO znajdują się tutaj: https://leasingteam.pl/polityka-prywatnosci/