Konsultanta ds. Obsługi Pacjenta w Dziale Call Center

Warszawa
Oferta opublikowana29.05.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

zatrudni Konsultanta ds. Obsługi Pacjenta w Dziale Call Center

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie,
sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych,
wysoka kultura osobista,
dobra organizacja pracy,
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na podobnym stanowisku i obsługa programu Medicus mile widziane.

Warunki pracy:

warunki zatrudnienia do uzgodnienia
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
przyjazna atmosfera pracy,
praca w systemie zmianowym - od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

telefoniczna, osobista i internetowa obsługa Pacjenta w zakresie NFZ i komercji,
umawianie i odwoływanie wizyt lekarskich,
informowanie o usługach i cenniku,
dbanie o wysoką jakość obsługi Pacjenta,
dbanie o dobry wizerunek firmy.