Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Niemcy/München
Stale zatrudnienie

Opis stanowiska:

1. Samodzielne sporządzanie dokumentacji konstrukcji: planów szalunkowych oraz planów zbrojeniowych na podstawie obliczeń statycznych
2. Rysowanie pojedynczych elementów: beton, żelbety, beton sprężony

Wymagania:
1.Wykształcenie zawodowe lub techniczne albo wyższe budowlane (budownictwo lądowe)
2. Minimum 2 lata doświadczenia przy projektowaniu i konstrukcji planow wykonawczych
3. Dobra znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji betonowych
4. Doświadczenie w wykonywaniu planów szalunkowych i zbrojeniowych
5. Biegła znajomość programu CAD (znajomość Allplan Nemetschek będzie dodatkowym atutem)
6. Znajomość języka niemieckiego w stopniu A2 -B1

Oferujemy:

1. Stałą pracę w dynamicznie rozwijajacej sie firmie
2. Rozwoju kwalifikacji zawodowych z możliwościa przejęcia zadan kierowniczych
3. Przyjazną atmosferę pracy
4. Wsparcie podczas integracji w młodym, zaangażowanym zespole
5. Wsparcie podczas rozmówy kwalifikacyjnych
6. Wsparcie ze strony pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania

Deutsch-Polnische Perrsonalberatung w Bonn
Osoba kontaktowa: Monika Strokol
Tel: 0049 22892939183
www.strokol.de