Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Witam
Poszukujemy osoby na stanowisko konserwatora w przychodni w centrum Wrocławia.
Powierzone obowiązki:
- naprawa sprzętu znajdującego się na wyposażeniu przychodni,
- konserwacja i naprawa sprzętu elektrycznego, oświetleniowego, hydraulicznego i wentylacyjnego,
- prace remontowo-budowlane i ślusarskie na terenie przychodni
- prace hydrauliczne
- okresowe przeglądy stanu technicznego pomieszczeń i sprzętu
- wymiana wkładek, styczników i bezpieczników w tablicach rozdzielczych,
- wymiana żarówek, świetlówek i drobnego osprzętu instalacji elektrycznej.
- uczestniczenie w pracach związanych z przeprowadzkami gabinetów/pokoi w tym przenoszenie sprzętu i wyposażenia.
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,
- mile widziane uprawnienia SEP; prawo jazdy kat. B.