KIEROWNIK - SEKCJA WSPARCIA EKSPLOATACJI ZWSI RON - WEJHEROWO

Wejherowo
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - nadzorowanie procesu eksploatacji użytkowej w ZWSI RON w 18WOG; - administrowanie danymi podstawowymi na potrzeby Zintegrowanego Wieloszczeblowego Systemu Informatycznego Resortu Obrony Narodowej funkcjonującego w komórkach WOG - realizowanie zadań I linii wsparcia dla użytkowników ZWSI RON z komórek wewnętrznych WOG; - zapewnienie dostępu do usług resortowej sieci MILNET-Z w zakresie umożliwiającym efektywną eksploatację ZWSI RON w komórkach wewnętrznych WOG; - nadzorowanie funkcjonowania Jednolitego Indeksu Materiałowego (JIM) w ZWSI RON 18WOG; - prowadzenie szkolenia podstawowego dla użytkowników końcowych z komórek wewnętrznych WOG w zakresie obsługi ZWSI RON; - opracowanie i wdrożenie w komórkach wewnętrznych WOG procedur aktualizacji danych podstawowych ZWSI RON; - realizacja przedsięwzięć związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego eksploatowanego Systemu Teleinformatycznego ZWSI RON; - opracowywanie wniosków i propozycji w sprawie wykorzystania, modernizacji, utrzymania i rozbudowy infrastruktury teleinformatycznej na potrzeby funkcjonowania ZWSI RON w 18WOG; - opracowywanie propozycji wyposażenia elementów systemu łączności i informatyki w nowoczesny sprzęt na potrzeby ZWSI RON w 18WOG. Wymagane dokumenty: - CV z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej, - kserokopie świadectw/dyplomów potwierdzających wykształcenie, - kserokopie świadectw pracy, - kserokopie zaświadczeń/certyfikatów o ukończonych kursach, szkoleniach, - inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach umiejętnościach, - wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, - wypełniona zgoda na przetwarzanie danych osobowych, - podpisana klauzula o przetwarzaniu danych osobowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: informatyka

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie minimalne średnie lub wyższe; - preferowany staż pracy 6 lat przy wykształceniu średnim / 4 lata przy wyższym; - kierunek/specjalność informatyka. Wymagania dodatkowe: - bardzo dobra znajomość obsługi programu ZWSI RON.

Pracodawca

Nazwa: 18 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Adres: Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty należy składać: - osobiście w 18. WOJSKOWYM ODDZIALE GOSPODARCZYM ul. Sobieskiego 277, 84-200 Wejherowo Sekcja Personalna ds. pracowników lub wysłać pocztą w teczce lub kopercie zaopatrzoną dopiskiem: Dotyczy naboru na KIEROWNIK SEKCJI SEKCJA WSPARCIA EKSPLOATACJI ZWSI RON WEJHEROWO KADRY PRON, - w terminie do zakończenia procesu rekrutacji, - aplikacje, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Dokumenty aplikacyjne: CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018.1000 z póżn. zm.)