KIEROWNIK LABORATORIUM ANALITYCZNEGO I MEDYCZNEGO LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNEGO

Kolno
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Koordynowanie i organizowanie pracy Medycznego Laboratorium Mikrobiologicznego i Laboratorium Analitycznego. Zarządzanie personelem laboratorium, organizowanie i zabezpieczenie ciągłości pracy w laboratorium. Więcej informacji: https://www.szpitalkolno.pl/wp-content/uploads/2024/05/OG%C5%81OSZENIE-z-dnia-06.05.2024-r.pdf

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 37.55

Wynagrodzenie brutto: od 8 187 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: analityka medyczna, specjalizacja: zgodna z profilem laboratorium

Uprawnienia: Diagnosta laboratoryjny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym.

Pracodawca

Nazwa: Szpital Ogólny w Kolnie

Adres: Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV - list motywacyjny, - kseropkopia dokumentów poświadczających wykształcenie, - kserokopia prawa wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego oraz dyplomu specjalizacji, - kserokopia dokumentów poświadczających dodatkowe kwalifikacje (ukończone kursy, szkolenia) - kserokopia dokumentów poświadczających doświadczenie (np. zaświadczenie, świadectwo pracy), - oświadczenie i klauzula informacyjna o przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy, zgodnie z wzorami stanowiącymi załączniki do ogłoszenia, - oświadczenie o niekaralności Dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem ,,Kandydat na stanowisko Zastępcy Kierownika Sekcji Administracyjno-Gospodarczej", należy składać w terminie od dnia 06.05.2024 r. do 24.05.2024 r. do godz. 15:00, pod adresem: Szpital Ogólny w Kolnie, ul. Wojska Polskiego 69, 18-500 Kolno, lub osobiście w sekretariacie Szpitala Ogólnego w Kolnie, piętro I, pok.5) Więcej informacji: https://www.szpitalkolno.pl/2024/05/06/kierownik-laboratorium-analitycznego-i-medycznego-laboratorium/