Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Michała Bauckiego 1/5, 50-034 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Sprpowadzanie zakupionych aut z zagramicy oraz przywóz na teren Polski - wyjazdy od 1do 3 dni. Forma umowy: umowa zlecenie 155 godzin miesięcznie , dyspozycyjność w godzinach od 7.00-17.00, zatrudnienie na 3 lata Miejsce pracy: ul. Michała Bauckiego 1 m. 5, 50-034 Wrocław oraz wyjazdy do Niemiec sala F

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 155

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN

Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: umiejętność kierowania samochodem dostawczym do 3,5 t, kurs prawa jazdy kategorii B, Naprawa pojazdów samochodowych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe naprawa pojazdów samochodowych, kurs prawa jazdy kat B umiejętność kierowania pojazdem do 3,5 tony znajomość jezyka niemieckiego na poziomie B1 w mowie i pismie Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: WPL PLACE Sp. z o. o.

Adres: MARSZ. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 74/320, 50-020 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.