Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piaskowa 9, 13-300 Mszanowo, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Przewóz pasażerów na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 200

Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN

Opis wynagrodzenia: System wynagradzania: godzinowy (25,00 zł netto). Wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych godzin.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne: karty kierowcy oraz prawo jazdy kat. D. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Wymiar czasu pracy: ok. 200 godz. miesięcznie (do uzgodnienia z pracodawcą). Miejsce wykonywania pracy: teren Polski. Formy kontaktu z pracodawcą: osobiście (ul. Piaskowa 9, 13-300 Mszanowo), telefonicznie (tel. 535 009 522), drogą elektroniczną (Aplikuj).

Pracodawca

Nazwa: LARISA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Piaskowa 9, 13-300 Mszanowo, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV