kierowca Ce wywrotka kampania

Wrocław
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę.
Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:
Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA C+E – wywrotka
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Jeny
Stawka godzinowa 12€ brutto/ godzina +28€ netto diety
W systemie 3/1 około 2400 euro brutto plus 28 diety
Zadania na stanowisku:
- kierowanie pojazdem z naczepą typu wywrotka w lokalnych trasach po Niemczech
- przewóz buraków cukrowych

Wymagania :
- aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
- doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
- znajomość języka niemieckiego podstawowy transportowe

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie przy trasach lokalnych
- pracę w transporcie lokalnym 100 - 150 km
- pracę w systemie 3/1 lub bez systemu
- pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
- niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
- możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 - pokaż numer telefonu - lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: @ pl.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.