Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11-010 Dadaj, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: obsługa sali, wydawanie posiłków, współpraca z kuchnią, zachowanie czystości w sali

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Elastyczny czas pracy, w zależności od natężenia liczby gości. Praca w godz.: 07:00-20:00

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pracodawca

Nazwa: "STAR DADAJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W OLSZTYNIE ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ

Adres: LUBELSKA 44, 10-409 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV