Inżynier Zmiany

Lębork
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Dla naszego Kineta z branży FMCG w związku z dynamicznym rozwojem
Poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko
INŻYNIER ZMIANY
Miejsce pracy : Lębork
Nr ref (IZ/04/23)
Nasze wymagania
• wykształcenie średnie techniczne / mechaniczne
• mile widziane wykształcenie wyższe techniczne / mechaniczne
• znajomość elektryki, mechaniki, automatyki
• mile widziane uprawnienia spawalnicze, na wózki widłowe (UDT) oraz suwnice
Twoje zadania
• wykonywanie prac technicznych, mechanicznych, naprawczych związanych z utrzymaniem linii produkcyjnych
• dostarczanie informacji dotyczących stanu linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń
• bieżąca obsługa mediów, instalacji i infrastruktury technicznej
• wykonywanie prac związanych z konserwacją i remontami maszyn i urządzeń
• raportowanie dotyczące stanu technicznego linii produkcyjnych
• tworzenie dokumentacji technicznej
Dla Ciebie
• umowa o pracę na pełen etat
• praca w systemie zmianowym, 12-godzinnym, 4-brygadowym
• możliwość rozwoju poprzez szkolenia, wymianę doświadczeń
• dodatkowe świadczenia pozapłacowe (grupowe ubezpieczanie na życie, opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, fundusz socjalny, karty sportowe)

Osoby spełniające wymagania kwalifikacyjne prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych) na adres @