Inżynier Elektronik

Chwaszczyno
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria
Cześć! Miło Cię tu widzieć.
Poszukujemy specjalisty do naszego Działu Elektroniki.

Twoje zadania
  • projektowanie i opracowywanie dokumentacji urządzeń elektronicznych
  • montaż prototypów, weryfikacja błędów i wymiana elementów SMT i THT
  • uruchamianie i testowanie urządzeń oraz rozwiązywanie napotkanych problemów
  • nadzór nad procesem produkcyjnym oraz testowaniem urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym, podwykonawcami oraz innymi działami firmy
Będziesz uczestniczyć w pracach interdyscyplinarnego zespołu projektowego. Zespół skupia się na pracach dla branży logistycznej, motoryzacyjnej oraz morskiej – m.in. systemy intralogistyczne i systemy sterowania.

Oczekiwania
  • umiejętność rysowania schematów ideowych i wykonywania projektów PCB
  • doświadczenia w lutowaniu elementów SMT i THT
  • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop)
  • wykształcenie wyższe, kierunkowe (elektronika, telekomunikacja, automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • dodatkowym atutem będzie minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, dociekliwość, spostrzegawczość
  • samodzielność, chęć uczenia się i stałego doskonalenia
Proponujemy w zamian
  • udział w projektach profesjonalnej elektroniki
  • rozwój dzięki szerokiemu zakresowi zadań i projektów z wielu dziedzin (np. automatyka, projekty morskie)
  • realny wpływ na kształt realizowanych projektów
  • samodzielność działania, jak i wsparcie specjalistów
  • dobrą atmosferę twórczej pracy w zespole, skutecznie realizującym śmiałe, innowacyjne wyzwania oraz prototypowe projekty,
  • umowę o pracę oraz pakiet socjalny – dofinansowanie do karty Multisport; możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego w PZU; budżet na wyjścia integracyjne, program poleceń.
Etapy rekrutacji
  • Krok 1. wysyłasz swoje CV na adres: Aplikuj
  • Krok 2. umawiamy spotkanie z naszymi pracownikami; możesz spodziewać się pytań dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego, podejścia do pracy, motywacji, jak i zagadnień technicznych. Możesz również zostać poproszony o wykonanie krótkiego zadania/ próbki pracy.
  • Krok. 3. do dwóch tygodni od spotkania otrzymasz od nas informację zwrotną - przedstawiamy ofertę pracy lub dziękujemy za wzięcie udziału w procesie rekrutacji.
  • Krok 4. podpisujemy umowę i zaczynasz pracę w MPL Techma.
Informacje o firmie

W MPL Techma będziesz pracował z ludźmi, którzy projektują, wdrażają i wykonują rozwiązania dla automatyki przemysłowej i morskiej.
Od 2003 roku nasi eksperci pracują nad projektami prototypowymi, jak i nad sprawdzonymi już rozwiązaniami dla klientów w Polsce i zagranicą. Angażujemy się we współpracę od etapu koncepcji, przez konstrukcję mechaniczną, układy sterowania, oprogramowanie, aż po wdrożenie u klienta. Projektujemy również własne urządzenia elektroniczne.
Firma obecnie liczy ponad 130 osób.
Na co dzień widzimy efekty swojej pracy – urządzenia, nad którymi pracujemy powstają w naszej przestrzeni produkcyjnej.

Zapraszamy
Zespół MPL Techma.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MPL Techma Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Wielkopolska 251, 81-531 Gdynia, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.