Inżynier budowy, Katowice

Katowice
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko: Inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:
Tworzenie i aktualizowanie harmonogramów prac;
Udział w tworzeniu budżetu inwestycji;
Przygotowywanie przedmiarów robót oraz kosztorysów;
Udział w procesie ofertowania w celu doboru podwykonawców, dostawców, do realizacji inwestycji w tym w szczególności: Poszukiwanie podwykonawców/dostawców, opracowanie oraz rozsyłaniem zapytań ofertowych, monitorowanie spływu ofert oraz ich archiwizacja zgodnie z wewnętrznymi procedurami, udział w negocjacjach i zestawienie w formie tabeli porównawczych;
Bieżące zarządzanie podziałem i koordynacją prac pomiędzy podmiotami realizującymi inwestycję, organizacja zamówień materiałów i dostaw w bieżącym procesie budowy;
Rozliczanie pracy podwykonawców;
Kompletowanie dokumentacji formalnej inwestycji;
Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji budowy zgodnie z przyjętym standardem i wewnętrznymi procedurami;
Osobisty nadzór nad realizacją projektów;
Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/robót/inżynierem budowy oraz Inspektorami/Przedstawicielami Zamawiającego;
Nadzór techniczny nad robotami budowlanymi oraz jakością ich wykonania;
Udział w odbiorach częściowych/końcowym robót oraz naradach koordynacyjnych;
Nadzór nad organizowaniem przebiegu prac budowlanych zgodnie z zasadami BHP;
Zgłaszanie do Kierownika Budowy prac dodatkowych wynikłych w trakcie budowy;
Obsługa gwarancyjna inwestycji w tym: udział w przeglądach gwarancyjnych wraz z wypełnieniem ustaleń z przeglądu, nadzór wraz z koordynacją prac przy usunięciu zgłoszonych usterek;
Obsługa odbiorów technicznych lokali po zakończeniu budowy, koordynacja usuwania usterek zgłoszonych podczas odbiorów technicznych lokali przez nabywców, przekazanie lokali protokołem zdawczo- odbiorczym po usunięciu usterek.

Wymagania:
Doświadczenie w prowadzeniu robót ogólnobudowlanych min. 2 lata;
Prawo jazdy kat. B;
Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel, Word, AutoCad;
Znajomość warunków technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych;
Samodzielność i odpowiedzialność;
Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów;
Komunikatywność;
Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy:
Samodzielną pracę w stabilnej firmie;
Możliwości rozwoju zawodowego;
Umowę o pracę;
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
Niezbędne narzędzia pracy;
Przyjazne warunki pracy w otwartym zespole.