Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Żeleńskiego-Boya 26, 44-113 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie: wyższe; umiejętność czytania dokumentacji budowlanej; zakres obowiązków: wspieranie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych; kontrolowanie poprawności wykonania robót; udział i koordynacja odbioru wykonanych robót budowlanych; nadzór nad pracami realizowanymi przez podwykonawców; planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców; sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów; nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP; analiza dokumentacji projektowej; przeprowadzanie wizji lokalnych w celu potwierdzenia zakresu prac; wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców i Wykonawców; poszukiwanie nowych kontaktów do Dostawców i Wykonawców; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 5 500 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Czytanie dokumentacji budowlanej, przywództwo,zarządzanie zespołem, obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość rynku budowlanego [Umiejętność 1] : Kontrolowanie poprawności wykonania robót

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE KORABUD ADAM KORDEK

Adres: Tadeusza Żeleńskiego-Boya 26, 44-113 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy