INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Niepodległości 9, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca z osobami starszymi, niepełnosprawnymi w Domu Dziennego Pobytu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim ukierunkowana na usprawnienie fizyczne i psychiczne. Organizowanie i prowadzenie terapii zajęciowej w celu zapobiegania ograniczeniu aktywności towarzyszącej chorobie, niepełnosprawności. Przywracanie zdolności do aktywnego życia w interakcji z otoczeniem społecznym. Rozwój umiejętności, zdolności, zainteresowań poprzez stosowanie różnych metod terapii. Dni i godziny czasu pracy według ustaleń z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie oraz umiejętności zawodowe, dyplom w zawodzie; wykształcenie średnie rozumiane jako wykształcenie średnie lub średnie branżowe o odpowiednim profilu umożliwiającym wykonywanie zadań na wymaganym stanowisku, obywatelstwo polskie. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Nieposzlakowana opinia.

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim

Adres: Niepodległości 9, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, -list motywacyjny, -CV zawierające dane, o których mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, -kserokopie świadectw pracy, -kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie, zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, -oświadczenia kandydata (własnoręcznie podpisane) o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, braku skazania prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowe informacje dotyczące naboru: kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej, kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej o terminie i miejscu jego przeprowadzenia. Komisja Rekrutacyjna zweryfikuje kompetencje kandydatów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, kandydaci, których oferty nie spełniają wymagań formalnych nie będą o tym powiadomieni. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13 a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz. U. 2022 poz. 530 ), jest zobowiązany do złożenia wraz z dokumentami kopii dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Niepodległości 9 lub pocztą na adres Ośrodka z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko instruktor terapii zajęciowej w Świetlicy Socjoterapeutycznej w terminie do 6 maja 2024 r. (tj. 14 dni od dnia opublikowania w BIP). Aplikacje, które wpłyną do tut. Ośrodka po wyżej określony terminie nie będą rozpatrywane. Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji. Osoby, które nie spełniają wymagań formalnych nie będą informowane.