INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (TELETECHNIK)

Poznań
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 92/98, 60-967 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: sprawowanie nadzoru i kontrolowanie jakości, zgodności z projektem i pozwoleniem na budowę, warunkami technicznymi realizowanych robót.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 700 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto + dodatek +13 pensja

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 06.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie telekomunikacji, elektrotechniki lub elektroniki. Udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe. Umiejętność kosztorysowania. Uprawnienia: budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych; przynależność do właściwej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Oczekiwania mile widziane: obsługa komputera w zakresie pakietu MS OFFICE i programu MS Project. Inne: znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz przepisów wykonawczych, dobra organizacja czasu pracy, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do klauzuli POUFNE(w przypadku braku poświadczenia bezpieczeństwa wyrażenie zgody na realizację procedury związanej z jego uzyskaniem),

Pracodawca

Nazwa: WOJSKOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY

Adres: KOŚCIUSZKI 92/98, 60-967 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy