INSPEKTOR DS. TERENOWO-PRAWNYCH (NR 1016)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piotrowskiego 11, 85-098 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - Prowadzenie spraw związanych z regulacją prawną tytułów do gruntów ROD w trybie i na zasadach określonych w ustawie z 13.12.2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych; - Prowadzenie spraw związanych z nabyciem i zbyciem przez PZD praw do gruntów ROD, likwidacją ROD na podstawie ustawy z 13.12.2013 r.o rodzinnych ogrodach działkowych lub spec ustaw (drogowej, kolejowej) oraz obciążaniem ROD ograniczonymi prawami rzeczowymi; - Przygotowywanie projektów aktów prawa wewnętrznego, w tym zarządzeń, wytycznych, uchwał, prowadzenie rejestrów, przygotowywanie sprawozdań i opracowań tematycznych; - Monitorowanie zmian w przepisach, w szczególności w zakresie planowania przestrzennego; - Prowadzenie dokumentacji formalno- prawnej do nieruchomości zajętych przez ROD, w tym prowadzenie w formie elektronicznej rejestru nieruchomości PZD oraz czynności związane z uzyskaniem wpisów i wypisów z ksiąg wieczystych, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów itp.; - Udzielanie porad z zakresu prawa wewnętrznego i powszechnie obowiązującego dla członków stowarzyszenia i jego organów; - Udział w kontrolach i lustracjach jednostek organizacyjnych PZD. Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; - Stabilne godziny pracy: 8.00-16.00;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wykształcenie wyższe ( preferowane prawo lub administracja); - Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, gospodarki nieruchomościami oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o księgach wieczystych i hipotece; - Umiejętność analizy dokumentów prawnych: aktów notarialnych, umów oraz decyzji administracyjnych i ksiąg wieczystych; - Umiejętność samodzielnego opracowywania opinii, raportów, analiz, sprawozdań; - Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd w Bydgoszczy

Adres: Piotrowskiego 11, 85-098 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 52 322-90-91 - p. Hanna Olkiewicz w godz. 8:00-16:00. lub e-mail: Aplikuj