INSPEKTOR K/M

Warszawa
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hetmańska, 04-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - prowadzenie działalności windykacyjnej dotyczącej zadłużenia najemców lokali mieszkalnych i użytkowych, - prowadzenie analizy skuteczności podejmowanych działań windykacyjnych i opracowywanie miesięcznej analizy zaległości wraz z informacją o podjętych czynnościach i oceną uzyskanych wyników oraz przekazywanie takiej analizy przełożonym, - prowadzenie rejestru podejmowanych czynności windykacyjnych, - sporządzanie i przekazywanie bezpośredniemu przełożonemu comiesięcznych raportów odnośnie dłużników, którzy zerwali porozumienia i umowy w zakresie restrukturyzacji zadłużenia lub rozłożenia zadłużenia na raty, - wnioskowanie i przygotowywanie dokumentacji w sprawach kierowanych do sądu o zapłatę zaległości dłużników lokali mieszkalnych, użytkowych, dzierżaw, reklam, pomieszczeń tymczasowych, garaży znajdujących się w zasobie m. st. Warszawy i administrowanych przez Zakład, - współpraca z Wydziałem Zasobów Lokalowych dla Dzielnicy Praca-Południe oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w celu uzyskania przez osoby uprawnione pomocy na cele mieszkaniowe, - rejestracja wniosków AN i podań najemców dotyczących umorzenia lub rozkładania na raty zadłużeń.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 800 PLN

Opis wynagrodzenia: - stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, - dodatkowe wynagrodzenie roczne, - nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Data zakończenia: 30.11.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Godziny pracy: 8-16 Do wynagrodzenia doliczne: - dodatkowe wynagrodzenie roczne, - nagrody jubileuszowe, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport, możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy Wymagania: - obywatelstwo polskie, - pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, - wykształcenie wyższe i minimum roczny - staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 3-letni staż pracy, - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe - komunikatywna znajomość j. polskiego. Wymagania konieczne: - doświadczenie w obszarze windykacji lub księgowości. Wymagania dodatkowe: - mile widziana znajomość Kodeksu cywilnego w zakresie przedawnienia roszczeń i dochodzenia należności oraz Ustawy o ochronie praw lokatorów, a także mieszkaniowym zasobie gminy - systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej - zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole, - praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office. Wymagane dokumnety i oświadczenia: - curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, - list motywacyjny, - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych, - kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy, - oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem. 7)kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów. Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 29 kwietnia 2024 r. Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/erekrutacja

Pracodawca

Nazwa: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy

Adres: Walewska 4, 04-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld/erekrutacja