Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

In Temporis Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą. Od wielu lat zajmujemy się zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce oraz Belgii, od W 2022 roku rozpoczęliśmy także działalność jako podwykonawcy w sektorze budowlanym.

Poszukujemy obecnie doświadczonych HYDRAULIKÓW do pracy w Belgii.
Praca z zapewnionym i darmowym zakwaterowaniem.
Wyjazd w ciągu tygodnia, praca w okolicach Wielsbeke (Flandria Zachodnia)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Cała hydraulika - rozkładanie rur, ogrzewanie podłogowe;
• instalacja grzejników, podłączanie do kotłów gazowych;
• montaż wentylacji oraz biały montaż (meble, brodziki, umywalki, zlewy, toalety);

WYMAGANIA:
• co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• język angielski (mile widziany),
• chęci i motywacja do pracy,
• prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód - dodatek amortyzacyjny 100e oraz zwrot kosztów paliwa 150e)

OFERUJEMY:
• Stałą pracę w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym - gwarancje odprowadzania składek
• Bezpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
• stawka 14 euro netto (na rękę) za godzinę,
• darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• Minimum 50 godzin tygodniowo,
• Wypłata na czas do 10 dnia każdego miesiąca,
• Zaliczki 1 raz w miesiącu po przepracowanym tygodniu,
• Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
• Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności,
• Zapewniona odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy,
• Zwrot kosztów podróży PL-BE po przepracowanym 1 miesiącu i deklaracji dalszej współpracy,

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania
lub kontaktu +48 45 166 27 95