Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Wykonywanie instalacji wody zimnej oraz ciepłej, wykonywanie instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wykonywanie montażu i instalacji klimakonwektorów. - Miejsce wykonywania zlecenia: teren Katowic. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 35,27 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 35,27 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na okres 1 miesiąca, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Zlecenie wykonywane 160 godzin w miesiącu. Zatrudnienie od: 09.04.2024 - do uzgodnienia z pracodawcą.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Rzetelność, Punktualność, Skrupulatność

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 rok na stanowisku hydraulika lub pomocnika hydraulika. Mile widziane uprawnienia hydrauliczne. Wymagane umiejętności związane z wykonywaniem czynności na stanowisku: hydraulik. Wymagalna rzetelność w wykonywaniu pracy. Mile widziana znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu instalacji HVAC.

Pracodawca

Nazwa: ASTREA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 668-581-131) w godzinach 8:00-16:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice) lub e-mail: Aplikuj