Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stanisława Kossutha 6, 40-844 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Zakres obowiązków: 1. nadzorowanie pracy działu księgowości 2. sporządzanie deklaracji podatkowych 3. sporządzanie rocznego i półrocznego sprawozdania finansowego Instytutu 4. analiza i wdrażanie zmian w przepisach rachunkowych i podatkowych 5. współpraca z inspektorami skarbowymi bądź przedstawicielami innych instytucji kontrolującymi zobowiązania podatkowe Instytutu 6. rozliczanie projektów dofinansowanych z UE 7. naliczanie i rozliczanie ZFŚS 8. sporządzanie sprawozdań GUS. - Praca na 1/2 etatu pięć dni w tygodniu po 4 godziny dziennie w przedziale godzinowym 7:00-17:00 do ustalenia z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 3500 do 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas określony -1 rok. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Wymagania stawiane kandydatom: - wykształcenie wyższe kierunkowe - min. 5 lat doświadczenia w pracy na zbliżonym stanowisku (preferowane w instytucjach naukowych) obejmującej swoim zakresem m.in. księgowanie, dekretowanie, sprawozdawczość podatkową i bilansową, sporządzanie deklaracji, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie JPK VAT oraz deklaracji VAT UE, rozliczanie funduszu płac na podstawie zbiorczego zestawienia wynagrodzeń, uzgodnienie deklaracji ZUS - znajomość zasad rachunkowości - znajomość prawa podatkowego - znajomość obsługi programów i narzędzi informatycznych.

Pracodawca

Nazwa: INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH

Adres: 40-844 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE e-mail: Aplikuj