FRAC Warszawa-kasjer-sprzedawca

Warszawa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Sklepy spożywcze FRAC w Warszawie na ul. Puławskiej 131, na ul. Świętego Bonifacego 4 (dzielnica Mokotów) i na ul. Belgradzkiej 6a (dzielnica Ursynów) zatrudnią kasjera-sprzedawcę.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

-atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premia od 5300 zł do 8000 zł brutto

-bony towarowe,

-możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków:

-obsługa kasy fiskalnej,

-wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję,

-kontrolowanie dat ważności produktów,

- drobne prace porządkowe.

Wymagania:

-książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych,

-dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy),

-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10. 05. 2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ).

( podpis kandydata do pracy )

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach ” . ( zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. )

Jeżeli chce Pani / Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji ” ( zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016 )

Administratorem danych jest Frac Bis Sp. z o. o . z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-412 Warszawa, ul. Kruczkowskiego 4D / 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników ( art.6 ust .1 lit. f RODO ) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem ; ( jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody ). Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r . Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27. 04. 2016r