Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ŚWIERCZYNY 1, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Główne obowiązki: Prowadzenie rehabilitacji ruchowej dostosowanej do potrzeb i możliwości uczestników Dziennego Domu Senior+: monitorowanie stanu zdrowia uczestników; prowadzenie zajęć ogólnoustrawniających w małych grupach lub indywidualnie, w zakresie aktywności ruchowej, dostosowanych do możliwości seniorów i ewentualnych zaleceń lekarskich; sprawowanie bezpośredniej opieki i czuwanie nad bezpieczeństwem pensjonariuszy; inicjowanie i podejmowanie działań aktywizujących pensjonariuszy; dbanie o należyty stan urządzeń i sprzętu do fizjoterapii znajdującego się w placówce oraz o ład i porządek w miejscu pracy; prowadzenie ewidencji prowadzonych zajęć; przestrzeganie zasad BHP podczas wykonywanych zajęć. Miejsce pracy Dzienny Dom ''Senior+ '' w Mysłowicach. Rozkład czasu pracy do uzgodnienia, przewiduje się 2 godziny dziennie 2 razy w tygodniu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 4

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fizjoterapeuta

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: dyplom fizjoterapeuty wykształcenie wyższe lub średnie; mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi; predyspozycje do pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi; komunikatywność, umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z pensjonariuszami; dyspozycyjność.

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres: Gwarków 24, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: -CV i list motywacyjny, -kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe, -oświadczenie o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, -oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Termin i miejsce składania dokumentów: W terminie do dnia 30.04.2024r. do godz.14.00 dokumenty w języku polskim należy złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mysłowicach ul. Gwarków 24 41- 400 Mysłowice w sekretariacie dyrektora I piętro pokój nr 28. Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem Oferta na stanowisko fizjoterapeuty. O terminie przeprowadzanych rozmów kwalifikacyjnych kandydaci powiadomieni zostaną telefonicznie lub mailem