Elektryk Przemysłowy

Katowice
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Praca dla elektryka z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym bardzo dobrym.

Niezbędny jest samochód do poruszania się z kwatery do pracy oraz na dojazd do miejsca pracy.

ZADANIA DO WYKONANIA-

1. Sprawdź i wymień węże i przewody hydrauliczne

2. Sprawdź i wymień węże i przewody pneumatyczne

3. Wymontuj i zamontuj silniki elektryczne

4. Rozwiązywanie problemów podczas postoju maszyn

5. Szybkie rozwiązywanie problemów

6. Konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń

7. Diagnostyka i usuwanie usterek m.in. w szafach sterowniczych i rozdzielnicach, łącznie ze sterowaniem styczników

8. Wybierz styczniki lub inne komponenty w szafie sterowniczej

9. Regularnie wymieniaj komponenty lub jeśli maszyny i systemy są uszkodzone

STAWKA-

Około 2900 EUR netto , płatne zakwaterowanie w zależności od Państwa wymagań cena się różni.

Około 168 h pracy w miesiącu w zależności od miesiąca.
Lokalizacja- Całe Niemcy