ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

Ruda Śląska
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wykonanie instalacji elektrycznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 34 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ze stawką godzinową (od 27zł./h netto)+ premia- wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia, miejsce pracy: Ruda Śląska i teren woj. śląskiego, możliwe delegacje na terenie całej Polski

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania pożądne

Zawody: Elektromonter (elektryk) zakładowy

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: z chęć kształcenia się, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, mile widziane doświadczenie w zawodzie- możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawca

Nazwa: ELEKTROSALON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Brzozowa, 41-707 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV