Elektryk bez DSB, praca w Norwegii

Gdańsk
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków
 Jako agencja zatrudnienia posiadamy różne możliwości dla osób pracujących w zawodzie elektryka (zarówno w tzw. mieszkaniówce jak też przy montażu instalacji przemysłowej oraz w projektach na terenie stoczni)
 Rozprowadzanie, instalacja, podłączenie nowej instalacji elektrycznej w budynkach mieszkalnych, biurowych, obiektach pożytku publicznego, serwerowniach, stacjach transformatorowych i wiele innych.
 Praca jako elektryk w przemyśle ciężkim, przemyśle stoczniowym lub offshore

Nasze wymagania
 Doświadczenie na wskazanym stanowisku
 Uprawnienia norweskie (DSB) lub polskie do pracy z niskimi napięciami (np. SEP do 1kV)
 Samodzielność w wykonywanych zadaniach lub pod nadzorem elektryka posiadającego norweskie kwalifikacje DSB
 Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnym
Mile widziane
 Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii
 Posiadanie norweskich uprawnień do pracy z niskimi napięciami (DSB)
 Prawo jazdy kategorii B
 Załączenie referencji od poprzednich pracodawców
 Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy)

To oferujemy
 Zatrudnienie przez norweską agencję pracy
 Umowa na norweskich warunkach
 Schemat pracy rotacyjnej lub na stałe
 Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
 Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę
 Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
 Pomoc polskich koordynatorów