Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ziemowita 6F, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji oświetleniowej i gniazdowej, łączenie rozdzielnic elektrycznych, wykonanie pomiarów elektrycznych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od umiejetności i doświadczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Doświadczenie w wykonawstwie instalacji elektrycznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, uprawnienia sep do 1kv. Kontakt telefoniczny - Henryk Siergiej - 605 037 340

Pracodawca

Nazwa: Firma Handlowo Usługowa TURHEN Henryk Siergiej

Adres: Ziemowita 6F, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (FIRMA HANDLOWOUSŁUGOWA' TURHEN' HENRYK SIERGIEJ, 14-200 Iława, ul. Ziemowita, nr 6F) 2) kontakt z Administratorem Aplikuj 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą Podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia Zewnętrzne biuro rachunkowe 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 6 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.