Elektromechanik w branży produkcyjnej!!Atrakcyjne warunki!!

Legnica
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Legnica, bezpośrednie zatrudnienie od zaraz!

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Praca w znanej, prestiżowej firmie
• Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
• Dogodna lokalizacja miejsca pracy
• Praca na pełny etat

Wymagania:
• Wykształcenie średnie elektryczne, mechaniczne lub pokrewne
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Ogólna znajomość urządzeń i maszyn w przemyśle, w tym między innymi z jednego z następujących obszarów: pneumatyka, hydraulika, mechanika, instalacje elektryczne
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zadania:
• Wykrywanie i usuwanie usterek maszyn i instalacji
• Wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i instalacji
• Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań zapobiegających ich powtórzeniu

Oferta dotyczy pracy stałej
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412)
Zainteresowanych osób zapraszamy do kontaktu do biura Manpower
Legnica ul. Wrocławska 43/2
tel. 668 - pokaż numer telefonu -