Dyrektor Sprzedaży

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę / Kontrakt B2B
Wynagrodzenie: 13 000 - 15 000 PLN + premia
Lokalizacja: Warszawa / Piaseczno
Branża: elektronika użytkowa

Pracodawca to renomowana polska firma, działająca z dużymi sukcesami na rynku prawie 30 lat.

Łącząc swoją pasję i profesjonalizm będziesz rozwijał ważny dział firmy. Spotkasz ludzi pełnych pasji do elektroniki i nowych technologii.

Twoje zadania:
· Realizacja celów sprzedażowych
· Zarządzanie i współkształtowanie ogólnopolskiej struktury sprzedaży
· Zarządzanie budżetem działu sprzedaży, wyznaczanie oraz realizacja planów i celów sprzedażowych firmy oraz indywidualnych dla pracowników sprzedaży
· Współkształtowanie i realizacja strategii sprzedażowej firmy
· Doskonalenie struktur sprzedażowych
· Współkształtowanie polityki motywacyjnej firmy w stosunku do struktur sprzedażowych
· Analiza rynku i działań konkurencji
· Dbałość o wysoką pozycję produktów firmy w punktach sprzedaży i ich odsprzedaż
· Monitorowanie skuteczności prowadzonych działań i raportowanie wyników
· Opracowywanie ofert i umów handlowych
· Negocjacje z kluczowymi klientami (Telekomy i Sieci Detaliczne)
· Budowanie długotrwałych, silnych i korzystnych dla firmy relacji z klientami

Wymagania:
· Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży
· Doświadczenie w sprzedaży do sieci detalicznych elektroniki użytkowej oraz telekomów
· Doświadczenia w tworzeniu i doskonaleniu struktur sprzedażowych
· Doświadczenie w sprzedaży detalicznej na rynku krajowym
· Doświadczenie w tworzeniu strategii biznesowych i marketingowych
· Komunikatywność, duża samodzielność oraz dynamika działania
· Zaangażowanie, kreatywność, chęci do rozwoju
· Gotowość do pracy w systemie zadaniowym i podróży służbowych
· Umiejętność wyznaczania kierunku rozwoju i jego realizacji
· Umiejętność planowania i zarządzania budżetami
· Umiejętność zarządzania zespołem
· Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
· Wykształcenie wyższe
· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
· Umowę o pracę na pełen etat albo kontrakt B2B
· Premię kwartalną
· Samochód służbowy, laptop, telefon
· Prywatną opiekę medyczną
· Ubezpieczenie na życie
· Pakiet sportowy
· Szkolenia i certyfikaty
· Udział w innowacyjnych procesach rozwoju firmy