Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: TARGOWA 22, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych i automatyki do 15 kV prace związane z działalnością przedsiębiorstwa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: dodatki wg regulaminu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, umiejętnośc pracy w zespole

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o

Adres: TARGOWA 22, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv