Asystentka Księgowej- Studentka

Toruń
Oferta opublikowana10.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Kancelaria Podatkowa TAXTOR o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług podatkowo-księgowych ( działamy już od 25 lat - więcej o nas na www.taxtor.pl ) zatrudni obecnie osobę na stanowisko :

Asystentka Księgowej - Studentka

Zadania:

- wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

- prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

- obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

- bezpośredni kontakt z klientami Kancelarii

Wymagania:
- studentka studiów dziennych lub zaocznych - mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne
- min 6 miesięcy doświadczenia pracy w księgowości lub podatkach ( w przypadku braku spełnienia tego warunku zapraszamy na początek do odbycia 3 - miesięcznego stażu finansowanego ze środków pracodawcy)
- dyspozycyjność w wymiarze min 18 godzin tygodniowo
- podstawowa wiedza w zakresie podatków i rachunkowości
- mile widziana podstawy obsługi programów księgowych ( najlepiej INSERT GT )
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność koncentrowania się na szczegółach i dokładności
- otwartość , odpowiedzialność, zaangażowanie i wielozadaniowość,

Oferujemy:

· Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

· Umowę zlecenie na dłuższy okres czasu dostosowana do zajęć studenckich

· Elastyczny czas odbywania praktyk

· Naukę obsługi programów księgowych

· Udział w szkoleniach

. Miła atmosfera pracy w małej rodzinnej firmie

Więcej informacji o nas i o ofercie pracy na : www.taxtor.pl

Aplikacji (CV, list motywacyjny ) można również przesłać bezpośrednio na adres mailowy:

kancelaria "znak małpa" taxtor.pl
ZAINWESTUJ W SIEBIE ! UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH !

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul. Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia