ASYSTENTKA ADMINISTRACYJNO-HANDLOWA (NR 1056)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Brodnicka 15, 85-735 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - godziny pracy 6 - 14 umowa : na początek umowa na czas określony, po ok. 12-18 miesiącach na nieokreślony

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Kwota wynagrodzenia około 4.700 brutto + premia

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Uprawnienia: Obsługa programów Insert, prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: . wykształcenie - średnie techniczne lub wyższe administracyjno-handlowe, . praktyka min 3 lata, obsługa komutera, pakietów biurowych INSERT, graficznych, obsługa sklepu internetowego, office, Insert

Pracodawca

Nazwa: "JMP INTERNATIONAL" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Czyżykowa 9, 85-446 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesyłać na adres e-mail: Aplikuj z dopiskiem praca i wskazanie na jakie stanowisko. lub tel. 607-680-901 miejsce pracy ul. Brodnicka 15, 85-735 Bydgoszcz, Bartodzieje, przy Centrum Handlowym Galeria Pomorska łatwy dojazd autobusem, tramwajem, PKP