ASYSTENT SĘDZIEGO

Koszalin
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ludwika Waryńskiego 7, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zgodnie z ogłoszeniem o naborze sygn. NR OK.110.5.2024 zamieszczonym na stronie www. koszalin.so.gov.pl Na podstawie art. 155 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U.2024.334) asystent sędziego wykonuje czynności zmierzające do przygotowania spraw sądowych do rozpoznania oraz czynności z zakresu działalności administracyjnej sądów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Liczba godzin w miesiącu: 168

Wynagrodzenie brutto: od 1 250 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 19.05.2026

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie www.koszalin.so.gov.pl ( Ogłoszenie o naborze sygn. Nr OK.110.5.2024 ) Wymagania konieczne: Zgodnie z dyspozycją art. 155 § 2 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U.2024.334 t.j.) na stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniony ten, kto: - jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich; - jest nieskazitelnego charakteru; - ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce; - ukończył 23 lata. Wymagania dodatkowe: - wysoka kultura osobista; - znajomość techniki pracy biurowej i obsługi komputera, - udokumentowane doświadczenie zawodowe związane ze stosowaniem prawa w praktyce w sądzie.

Pracodawca

Nazwa: Sąd Okręgowy w Koszalinie

Adres: Ludwika Waryńskiego 7, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca na 1/4 etatu w zakresie godz. 7:00 -15:00, szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.koszalin.so.gov.pl ( Ogłoszenie o naborze sygn. Nr OK.110.5.2024 )