ASYSTENT PROJEKTANTA 2D/3D/BIM

Wrocław
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Niemcy

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wsparcia na stanowisku: Inżynier Projektu – Konstruktor.

Twoje zadania:

• Modelowanie budynków w procesie BIM i tworzenie rysunków CAD
• Pracujemy w programach CAD Allplan Nemetschek

Profil Kandydata / Kandydatki;

• Ukończone studia z zakresu inżynierii lądowej
• Min. 2- lat doświadczenia w branży budowlanej, w szczególności w planowaniu projektów
• Znajomość odpowiednich przepisów i norm
• Znajomość języka angielskiego

Firma oferuje ci:

• Stabilną pracę w rodzinnej atmosferze pracy oraz uczciwe warunki zatrudnienia: umowę o prace na czas nieokreślony
• Nowoczesne miejsce pracy
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Współprace wśród doświadczonych inżynierów
• Koszty przejazdu i noclegu na rozmowę pokrywa pracodawca
• Wsparcie polskojęzycznego konsultanta przed i podczas rozmowy kwalifikacyjnej
• Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem pierwszego zakwaterowania, załatwiania wszelkich formalności związanych z przeprowadzka
• Pokrycie kosztów podróży na rozmowy kwalifikacyjne po uzgodnieniu (opłata za przejazd + nocleg)

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Kennedyallee 4
53175 Bonn
Telefon:+49 (0) 2224 9867253
www.strokol.de