134 - KIEROWNIK DS. ROZWOJU SIECI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Radom
Oferta opublikowana23.04.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MALENICKA 81, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: kierowanie firmowymi sklepami detalicznymi i rozwijanie sieci punktów sprzedaży koordynowanie procesu przyjęcia i wydania towarów na sklepy, sprzedaży detalicznej, reklamacji towaru zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi Klientów i wyglądu sklepu zgodnie ze standardami osiąganie założonego poziomu realizacji zamówień, sprzedaży dbanie o właściwą ekspozycję towaru w sklepie dbanie o właściwe stany magazynowe (porządek, optymalne ilości towaru) dbanie o zgodność stanu magazynowego w programie sprzedażowym ze stanem faktycznym, nadzór nad inwentaryzacjami kontrola czystości i porządku magazynów i sklepów ewidencja procesu kasowo-bankowego zarządzanie personelem sprzedawców układanie i kontrola realizacji grafiku godzin pracy sprzedawców

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 23.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych, obsługa komputera Word, Exell, Office, PRAWO JAZDY KAT.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : w tym zakresie nastawienie na rezultaty – realizację celów indywidualnych i zespołowych umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, [Umiejętność 1] : znajomość technik sprzedażowych, marketingowych w handlu detalicznym znajomość specyfiki handlu w branży spożywczej, mile widziane doświadczenie w [Inne] : Oferujemy: ciekawą pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) samochód do celów służbowych możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.