130 - SPECJALISTA DS. IT

Radom
Oferta opublikowana02.02.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wspieranie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem. instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania, diagnoza i naprawa sprzętu IT bieżące administrowanie systemami i usługami IT nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania. utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 02.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: kurs: prawo jazdy kategorii B, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomości budowy i konfiguracji komputerów stacjonarnych, laptopów, urządzeń mobilnych oraz urządzeń sieciowych umiejętności w zakresie administracji [Umiejętność 1] : bardzo dobra znajomość systemów rodziny Microsoft Windows; dobra znajomości technologii Microsoft Active Directory oraz platformy Microsoft 365; [Inne] : Oferujemy: pracę w zespole specjalistów dla znanych firm o międzynarodowym zasięgu działania wdrożenie w obowiązki możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego możliwość udziału w bezpłatnych lekcjach języka angielskiego i niemieckiego możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę narzędzia niezbędne do pracy

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV