Opinie o KOBA Sp.z o.o. w Białystok

KOBA – rozrywka, informacje, komunikacja Internet, HDTV, Telefon, Hosting, Serwis komputerowy Nasza firma powstała w roku 2000, jednak wiek XX dawno zostawiliśmy za plecami. Przeszłość jest dla nas bezcenna, ponieważ przez lata wypracowaliśmy rozwiązania, które zaowocowały jedną z najlepszych na rynku ofert kompleksowych usług internetowych i teleinformatycznych dla osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Na bieżąco monitorujemy rynek i implementujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i przede wszystkim wsłuchujemy się w życzenia naszych Klientów. Systematycznie uzupełniamy naszą ofertę o dodatkowe korzyści i wzbogacamy usługi o nowe, praktyczne funkcje. Nieustannie aktualizujemy i uatrakcyjniamy naszą ofertę, dbając jednocześnie o jak najkorzystniejsze dla Klientów warunki współpracy. Wychodzimy z założenia, że naszą firmę tworzą nie tylko pracownicy, ale przede wszystkim przedsiębiorstwa i Klienci Indywidualni, którzy decydują się na usługi lub produkty KOBA. Za zaufanie i korzystanie z naszej oferty staramy się odwdzięczyć atrakcyjnymi cenami, opłacalnymi promocjami oraz przede wszystkim najwyższym poziomem i jakością usług. Wizja-misja naszej firmy oraz wypracowane know-how pozwala nam cieszyć się pozycją lidera na rynku lokalnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pierwsze miejsce nie jest dane raz na zawsze, tym bardziej, że konkurencja nie śpi. Właśnie dlatego staramy się być coraz lepsi, aby móc cieszyć się Państwa zaufaniem. Zależy nam na budowaniu trwałych i wzorowych relacji biznesowych. Naszą motywacją jest satysfakcja Klientów, która wyznacza kierunek rozwoju firmy KOBA, ponieważ nieustannie chcemy zapewniać jeszcze doskonalsze i bardziej kompleksowe usługi.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOBA Sp.z o.o. w Białystok

Beata

Hejt Jeżeli nie chcemy znikczemnieć, musimy przeciwstawić się tej fali podłości.

Honorata
@Beata

@Beata Zgodzę się z Tobą. Mam nadzieję, że pracujesz w KOBA i powiesz, czy w tej firmie jest możliwy rozwój osobisty poprzez szkolenia?

Robocik
@Honorata

(usunięte przez administratora) Puszczają roboty żeby nakręcić kliki :-)

Zaradni

Nie rozumiem was po co mam z mężem pracować jeśli państwo daje nam pieniądze mamy to 500 plus na czwórkę dzieci miasto nam płaci za mieszkanie z Caritas mamy jedzenie ja nie pracuję i mąż też więc mamy socjal na siebie a mąż ma jeszcze rentę bo ma problemy z alkoholem z MOPSu też nam dają Więc po co mi piszecie że mamy iść do pracy mamy prawie 7000 dla siebie bo ubrania też mamy dają z Alberta Jedynie co to za wakacje sami płacimy sobie bo dzieci z MOPSu mają kolonie

Honorata
@Zaradni

@Zaradni Twoja opinia nie ma nic wspólnego z warunkami zatrudnienia w KOBA Sp.z o.o. Chciałabym się dowiedzieć czy ta firma prowadzi aktualnie rekrutacje na wolne stanowiska pracy? W internecie nie widzę żadnej informacji na ten temat. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś mi pomoże.

@Honorata

Żenada Puszczają roboty żeby nakręcić kliki :-)

Norbi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Norbi

na tym wysypisku śmieci pytasz czy przyszła nowa dostawa towaru? LOL

Żenada
@Norbi

Puszczają roboty żeby nakręcić kliki żenada

Modlitwa

Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę. B*ogu O*jcu i Synowi. Dopie****olcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Po*lak mały! Mały i p**odły! Jaki znak mój? Krwawe ga**ły! Oto wznoszę swoje modły do Bo*****"ga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego sku**ysy*" na! Mego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego ga*da! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w ł*eb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

Brałeś udział w rekrutacji do KOBA Sp.z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant ds. Obsługi Klienta, SUPER-PHARM, Białystok
Białystok
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader Działu Sprzedaży B2B
Nowima Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Manager Klientów Biznesowych
Hydro NRG Sp. z o.o.
Nawozy

Ten por tal to sza mbo

Tak właśnie w Pierwszym Liście do Koryntian św. Paweł w „Hymnie o miłości” pisze: „…Miłość nie zazdrości…” (1 Kor 13, 4). Zazdrość jest zatem ciężkim grzechem, bo jest brakiem miłości.

surutututu - chyba raczej Archanioł czy może jednak pan K? :-) Po co wstydzić się swojej tożsamości? Jak na świętego nieładnie. PRZYKAZANIE ÓSME NIE MÓW FAŁSZYWEGO ŚWIADECTWA PRZECIW BLIŹNIEMU SWEMU Jak na grzesznika normalka - prosty sposób na lepsze samopoczucie. Powodzenia na nowej drodze życia (szczere) :-)

oczyszczalnia ścieków

jak już się czegoś więcej nauczysz to wówczas zgłoś się do kierownika - dostaniesz ciekawsze zadania

dino04

KOBA szaleje. Nie podpisałem nowej umowy to mi podnieśli opłatę. Miałem zlecenie stałe i wyszła niedopłata 12,50zł za pół miesiąca. Powiedziałem, że dopłacę przy następnej wpłacie. Termin wpłaty na fakturze 15.03.2019 ale i tak blokują mi internet przez ich panel. Ja już nie odradzam koby, ja ostrzegam przed tą firmą. Przez wiele lat byłem ich klientem i do tej pory byłem zadowolony jednak ostatnio coś się u nich radykalnie zmieniło.

@dino04

Jakiś Ty nieogarnięty. Mam neta i TV w Euronecie i z końcem lutego kończyła mi się umowa promocyjna. Czytam podpisywane umowy tak jak chyba wszyscy i dziwie się że masz pretensje do Świata, że jesteś nieogarnięty. Mój operator dał mi promocję do końca lutego i jak kończy mi się promocja to szukam nowej. Chyba logiczne. Poszłam, dostałam ofertę, przeczytałam :), podpisałam umowę na nową promocję i płace po staremu. Co prawda wyłączyli mi kilka dodatkowych usług, które wcześniej miałam w pakiecie a teraz każą za to płacić, ale mam cenę którą chciałam. Nieogary są wśród nas :)

xXx

Stare biedy, rotacja ogromna, klienci narzekający na internet, kasa marna.

Zegarmistrz
@xXx

Co za i d i ota rozmawia z robotem Zadzwoń na zegarynkę to se pogadasz :-)

Maja
@xXx

Firma w dalszym ciągu ma pracowników, zatem nie może być chyba aż tak źle? Na pewno nie można powiedzieć na temat firmy nic choćby neutralnego? Może atmosfera panująca w tym miejscu pracy jest przyjazna? W przyszłości postaraj się, by Twoje wpisy były bardziej rozbudowane. Krótkie i negatywne komentarze są odbierane przez użytkowników jako wpisy konkurencji.

tak pracuje jako student
@Maja

raczej samych studentów

Zegarmistrz
@tak pracuje jako student

Co za i d i ota rozmawia z robotem. Zadzwoń na zegarynkę to se pogadasz :-)

Dno itd itd itd

Niedotleniony

Dno dna Jeśli ma się tylko tyle do powiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o KOBA Sp.z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w KOBA Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOBA Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOBA Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOBA Sp.z o.o.